Lokalnie tworzymy produkty
na światowym poziomie

icon
Multidyscyplinarny zespół specjalistów

Nasi inżynierowie, konstruktorzy, naukowcy, elektronicy i programiści opracowują technologie próżniowe dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających projektów.

icon
Globalne know-how

Współpracujemy z najlepszymi instytutami badawczymi i przedsiębiorstwami z całego świata. Nie mamy limitów terytorialnych i barier technologicznych.

icon
Lider innowacji

Od 1996 r. projektujemy i tworzymy rozwiązania, których zbudowania nie podjąłby się nikt inny.

icon
Zaawansowana technika

W nasze DNA wpisuje się ciągły rozwój i przesuwanie granic postępu technologicznego.

Tworzymy unikalne technologie uszyte na miarę potrzeb klienta

Projektujemy i budujemy systemy UHV i HV w całości dostosowane do indywidualnych wymagań projektów badawczych i aplikacji przemysłowych.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie projektowania i produkcji analitycznych i depozycyjnych aparatur naukowo-badawczych. Nasze systemy pracują w środowisku wysokiej i ultra wysokiej próżni.

Jesteśmy dystrybutorem i partnerem takich firm jak Leybold, VAT, Weber Cooling, Gamma Vacuum. Prowadzimy autoryzowany serwis pomp i instalacji próżniowych Leybold na terenie Polski.

Największym potencjałem PREVAC jest zespół ekspertów, który zapewnia klientom pełne wsparcie – od pierwszej rozmowy z doradcą technicznym po serwis pogwarancyjny.

JAK TO DZIAŁA ?

Nasz proces projektowy

Badanie i analiza

Prowadzimy projekty z naciskiem na fachowe badania i analizę ich wyników oraz identyfikację potrzeb klienta. Pracujemy w ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie projektu.

Kreatywne rozwiązania

Nasz zespół ekspertów opracowuje propozycje rozwiązań i koncepcje, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Konstruowanie

Wybrany zespół konstruktorów, inżynierów i naukowców o najlepiej dopasowanych kwalifikacjach i specjalizacji przechodzi do etapu projektowania.

Start produkcji

Po zatwierdzeniu projektu przez zespół konstruktorów i inżynierów oraz klienta, system nabiera realnych kształtów w dziale montażu, a następnie R&D. Nad każdym etapem czuwa kontrola jakości. Po pozytywnym zakończeniu wszystkich testów system wyrusza do klienta.

POZNAJ NAS

Zespół zarządzający

Dr inż. Andreas Glenz

Prezes i Założyciel

Sylwia Gatnar

Dyrektor Generalny

Paweł Sobczak

Dyrektor Zarządzający Pionu Przemysłu

Monika Chojnowska

Dyrektor Administracyjno-Finansowy

Patrycja Reiss-Fizia

Pełnomocnik ds. Kontroli i Zarządzania Jakością

Roman Świtula

Główny Księgowy

Skontaktuj się z nami